Türkiye’de Saç Ekimi Fiyatları

Türkiye’de Saç Ekimi Fiyatları

Bu sayfa Türkiye’de saç ekimi ile ilgili genel bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Aşağıdaki bilgiler bir doktor önerisi veya tıbbi tavsiye değildir. Aşağıda en yeni saç ekim yöntemleri ve fiyatları ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca sayfadaki formu doldurursanız İstanbul’da size özel düzenlenecek şehir turundan faydalanabilirsiniz.

türkiyede saç ekimi ve ücetsiz şehir turu

ÜCRETSİZ KONSULTASYON FORMU

Saç ekimi için niçin Türkiye’yi tercih etmeliyim?

Bunun bir kaç sebebi vardır; Türkiye saç ekimi operasyonlarına dünyada ilk başlayan ülkelerden biridir (1990). Dolayısı ile bu alanda yetişmiş son derece tecrübeli sayısız uzmana sahiptir. İlave olarak hastane ve kliniklerinin yüksek standartlarda olması ve uygun fiyatlara sahip olması Türkiye’yi dünyada bu alandaki öncelikli destinasyon haline getirmiştir. Türkiye’de “micro sapphire technology” ve “traşsız saç ekimi” gibi en yenilikçi tedavi yöntemleri başarı ile uygulanmaktadır.

tükiye'de saç ekimi
Anatolia Hair Clinic  (Istanbul Hair Lab) / Altunizade Acıbadem Hastanesi

Saç ekimi kliniklerini Türkiye’nin hangi şehrinde bulabilirim?

Türkiye’de 1500 kadar saç ekim merkezi vardır ve dünyanın her yanından her yıl yaklaşık 500.000 kişi Türkiye’ye saç ektirmeye gelmektedir. Türkiye’nin küçük şehirlerinde dahi saç ekim klinikleri bulabilirsiniz. Fakat en iyi klinikler ve uzman doktorlar büyük şehirlerde toplanmıştır, özellikle de İstanbul’da. İyi bir sonuç almanız için kliniğinizi dikkatlice seçmeniz tavsiye olunur.

Türkiye’de saç ekim fiyatları ne kadardır?

Türkiye’de saç ekimi fiyatlarını belirleyen bir kaç faktör vardır; doktor seçimi, kliniğin kalitesi, saç ekim tekniği ve ekilecek graft sayısı. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse İstanbul’da 2000, 3000, 4000 ve 5000 graft sayısına göre fiyatlar 20.000 TL ile 30.000 TL arasında değişmektedir.

türkiyede saç ekimin maliyeti ne kadardır?

SAÇ EKİMİ TEKNİKLERİ

FUE Yöntemi

Halen uygulanan ve sürekli geliştirilen bir tekniktir. Ense bölgesinden “Mikromotor” cihazı ya da “manuel punch” yardımıyla tek tek alınan saçlar bazı işlemlerden geçtikten sonra istenen yerlere yerleştirilir. Avantajı iz kalmaması ve hızlı iyileşmesidir.

Fue Yöntemi Fiyatı

1900 € – 2300 € arasında değişir

DHI (Direct Hair Transplant)

En yeni tekniklerden biridir. FUE yöntemi ile toplanan saçlar özel bir kalem vasıtası ile ekilir. Bu yöntemin avantajı, işlemin daha kısa sürmesi, daha sağlıklı sonuç alınması, yoğun ve sık ekime imkan vermesidir.

DHI Yöntemi Fiyatı

1900 € – 2300 € arasında değişir

Sapphire FUE

Bu teknik FUE yönteminin başarısını arttırmak için geliştirilmiş olan en yeni yöntemdir. Saç derisindeki kanallar safir uç takımları ile açıldığı için, çelik uçlu aletlere göre daha az doku hasarı oluşturur ve iyileşme süreci daha hızlıdır. Bu yöntemle 2000, 3000, 4000 ve 5000 graftlık ekimler hızlıca uygulanabilir.

2000, 3000, 4000, 5000 graft fiyatı ne kadardır?

Sapphire FUE Yöntemi Fiyatı

1900 € – 2300 € arasında değişir

Traşsız Saç Ekimi

Bu yeni teknikte ne alınacak ne de ekilecek bölgenin traş edilmesine gerek yoktur, ilk bakışta saç ektirdiğiniz anlaşılmaz ya da diğer yöntemlere göre daha az dikkat çeker.

Traşsız Saç Ekimi Fiyatı

1750 € – 2150 € arasında değişir

DİĞER SAÇ EKİM HİZMETLERİ

Bayanlar İçin Saç Ekimi

Bayanlar için de aynı yeni yöntem ve teknikler ile saç ekimi yapılmaktadır. Bayanlarda da FUE yöntemi ile minimum doku kaybı ile maksimum başarı sağlanır.

türkiyede bayan saç ekimi ücreti

Bayanlar İçin Saç Ekimi Fiyatı

1700 € – 2100 € arasında değişir

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve bıyık bölgelerinde kalıtımsal olarak veya sonradan çeşitli nedenlerle oluşan boşluklar FUE yöntemi ile saçlandırılabilir. Bunun için göğüs veya saç bölgesinden greftler donör olarak alınır. Safir uçlu aletler sayesinde minimum doku kaybı ile hızlı bir iyileşme sağlanır.

Sakal ve Bıyık Ekim Fiyatı

1200 € – 1500 € arasında değişir

Kaş Ekimi

Kaşlarda yaşa veya çeşitli hastalıklara bağlı azalmalar oluşabilir. Saçlardan alınan greftler safir uçlarla kaş bölgesine nakledilir. Bu işlemin zorluğundan dolayı uzman bir hekim tarafından yapılması gerekir.

Kaş Ekimi Fiyatı

1200 € – 1500 € arasında değişir

TÜRKİYE’NİN EN İYİ SAÇ EKİM KLİNİĞİ HANGİSİDİR?

istanbul hair transplant centersTürkiye’de saç ekimi yapan 1500 klinik içinde elbette en iyi tek bir klinik olduğunu söylemek gerçekçi olamaz. Çünkü her klinik farklı açılardan farklı standartlara sahip olabilir. Fakat yine de bir çok kriteri göz önünde bulundurarak sizlere İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezlerinden birini önerebiliriz.

Anatolia Hair Clinic (önceki adı Istanbul Hair Lab) Acıbadem Altunizade Hastanesi içindedir;

Acıbadem Altunizade Hizmetinizde! - Bugünün önünde... HAYAL GÜCÜNÜN ÖTESİNDE

15 yılda binlerce saç ekimi yapmış olan Istanbul Hair Lab / Anatolia Hair Clinic (her ikisi de aynı yerdir) son derece modern bir hastane içinde bulunur ve her yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelen ortalama 1600 hastaya saç ekimi yapmaktadır. Anatolia Hair Clinic saç ekiminde, uzman kadrosu ile en son teknikleri başarı ile uygulamaktadır.

SAÇ EKİMİ ÖNCESİ-SONRASI GÖRÜNTÜLERİ

Anatolia Hair Clinic’ten bilgi almak için aşağıdaki formu doldurur ve saç ekimi yaptırırsanız, sayfamızı ziyaret ettiğiniz için, lisanslı bir rehber ile özel İstanbul şehir turu size hediyemiz olacaktır.

Sorumluluk reddi; bu sayfadaki bilgiler sadece bilgi verme amaçlıdır, tıbbi bir tavsiye ve tedavi önerisi olarak görülmemelidir. Sayfamızda ismi geçen doktor veya özel işletmelerle herhangi bir ortaklığımız yoktur. Karşılaşabileceğiniz sağlık sorunlarından biz sorumlu değiliz.

Leave a Comment