Dubai Biletleri ve Turlar

Last Updated on 1 March 2024 by TT

Dubai Biletleri ve Turlar, 2024

Dubai’de hangi biletleri ve turları satın alınmalı?  Yılda 14 milyon turistin ziyaret ettiği Dubai’de neredeyse her yıl yeni bir turistik atraksiyon noktası açılıp dünyaya duyuruluyor. Dünyanın en yüksek binası, dünyanın en büyük dönmedolabı, dünyanın en büyük AVM’si, dünyanın en uzun su kaydırağı… tüm bunlar Dubai’ye daha fazla turist çekmek için projelendirilmiştir. Maalesef bir tura katılarak bu yerleri gezmeniz mümkün değil. Buradaki turlardan birine katılarak genel bir şehir turu yapabilir daha sonra da aşağıdaki giriş biletlerinizi satın alarak her birini ayrı ayrı ziyaret edebilirsiniz.

Dubai'de çölde safari turu ve fiyatı
Safari turunda deveye de binebilirsiniz

Dubai’de önerilen turlar

Münferit veya grup olarak aşağıdaki turlardan birine katılarak Dubai’de bir çok farklı deneyimi yaşayabilirsiniz.

 1. Çölde safari turu
 2. Hop on hop off şehir turu
 3. Dubai’den Abu Dabi Turu
 4. Yat ve tekne turu (kahvaltı, barbekü, öğlen veya akşam yemekli)
 5. Sürat motoruyla tekne turu
Dubai'den günübirlik Abu Dabi turu ve fiyatı
Dubai’den günübirlik Abu Dabi turu yapabilirsiniz

Dubai’de önerilen biletler

Aşağıdaki giriş biletlerinin fiyatları gişedeki fiyatlar ile aynıdır ya da gişe fiyatına küçük bir servis ücreti ilave edilmiş olabilir. Linkler sizi dünyanın en güvenli online bilet portalına yönlendirecektir. Giriş biletinizi online olarak önceden satın alarak uzun bilet kuyruklarında beklemeden kurtulacağınız gibi biletlerin bitmesi riskini de ortadan kaldırmış olursunuz. Cep telefonunuza gelecek karekod ile beklemeden hızlıca giriş yapabilirsiniz.

Burç Halife giriş bileti ve fiyatı
Kombine bilet ile Burç Halife ile birlikte Akvaryum’a da girebilirsiniz..
 • Burj Halifa hızlı giriş bileti ve fiyatı

Burç Halife’ye giriş için en ciddi sorun istenilen gün veya tarihe bilet bulamamaktır. Ayrıca son dakikada gişeden alınan bilet ücretleri daha yüksek olabilmektedir. Bu sebeple biletinizi önceden rezerve etmeniz en akıllıca tercih olacaktır; 124 ve 125. kat giriş bileti (fiyat 39 €),  148. kat giriş bileti (fiyat 98 €),  kombi giriş bileti (fiyat 63 €)

 • Dubai Akvaryum giriş bileti ve fiyatı

Dubai Mall’un 3 katında kurulmuş olan Dubai Akvaryumu ve Denizaltı Hayvanat Bahçesi dünyanın en büyük kapalı akvaryumlarından birisidir. 300 köpek balığı da dahil olmak üzere 33.000 deniz canlısına ev sahipliği yapar. Giriş biletlerinizi “buradan (fiyat 37 €)” satın alabilir ve hızlıca, beklemeden girebilirsiniz.

 • Miracle Garden giriş bileti ve fiyatı

Burası dünyanın en büyük doğal çiçek bahçesidir ve Dubailand içinde yer alır. 50 milyon çiçek, 250 milyon bitkiye ev sahipliği yapar. Bilet sırası beklemeden girmek için buradan biletinizi “buradan (fiyat 23 €)” satın alabilirsiniz.

 • Dubai Frame hızlı giriş bileti ve fiyatı

150 metre yükseklikteki dünyanın en büyük çerçevesine çıkmak ister misiniz? Zabeel Park’ın içinde bulunan bu gözlem platformu 2018’de dünyanın en iyi tasarımı ödülünü de almıştır. Sıra beklemeden girmek için giriş bileti burada (fiyat 30 €).

 • Ski Dubai giriş bileti ve fiyatı

Dubai’de kartopu oynamak ya da kayak yapmak ister miydiniz? Evet bu mümkün, üstelik yazın ortasında bile. Dubai’nin merkezinde yer alan Ski Dubai’de yerinizi “buradan (fiyat 62 €)” rezerve ederek bu sıradışı keyfi yaşayabilirsiniz.

 • Dubai Aquaventure Waterpark giriş bileti ve fiyatı

Dünyanın en büyük su parkında zip line, dünyanın en büyük su kaydırakları, sıradışı akvaryumlar ve bir çok aktivite Palmiye Adası üzerindeki Dubai’nin en lük oteli olan Atlantis Hotel’in içindedir. Gişe sırası beklemeden girmek istiyorsanız biletinizi “buradan (fiyat 77 €)” güvenli bir şekilde satın alabilir, cep telefonunuza gelecek olan karekod ile hızlıca girebilirsiniz.

Dubai lüks mega yatlarla tekne turu
Dubai’de biletler ve turların fiyatları

* Bu blog sitesi üzerinden seyahat acentacılığı hizmetleri verilmemektedir. Sorumluluk Reddi, Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmesi sayfamıza giderek kullanım şartlarını buradan okuyabilirsiniz.

This post is also available in: English Español Deutsch Français Italiano Português Magyar Svenska Nederlands Polski 日本語 한국어 简体中文 العربية Ελληνικα Suomi Čeština Română Norsk bokmål Български עברית हिन्दी Indonesia فارسی српски ไทย Ukrainian Albanian Català Русский Dansk Eesti Latviešu Lietuvos македонски Malti Slovenčina Slovenščina

Leave a Comment