Granada Otelleri

Last Updated on 21 February 2017 by TT

Granada Otelleri; Endülüs’ün en mistik şehri Granada’da Granada otelleri arasında seçim yapmakta fazla zorlanmayacaksınız. Granada fazla büyük bir şehir olmadığı ve ziyaretçiler uzun süreli konaklamadığı için Barcelona ve Madrid gibi sınırsız otel seçeneği yok. Granada otelleri arasında fiyat kalite oranı en iyi olanları sizin için seçtik;

Travelingturks Ozel Konaklama Tavsiyesi;

Statice Suite **** (Puan 10/10, Olağanüstü) – Şehir merkezine 10-15 dakika yürüme mesafesindeki maksimum 4 kişilik bu apart otelde mutfak ve her türlü mutfak araçları mevcut. Balkon-terasından büyük keyif alacağınız son derece temiz ve modern bir işletme. Aileler ve gruplar için otellere göre daha cazip bir maaliyet sunuyor.

granada apart otel
Statice Suite

Granada Otelleri – Merkezi İyi ve Uygun Fiyatlı Oteller, Apart Oteller

Room Mate Leo *** (Puan 9.1/10, Fevkalade) – Son derece merkezi. Granada şehir içindeki gezilecek yerlerin tamamı yürüyüş mesafesinde. Terasından muhteşem Alhambra manzarasına sahip bir tasarım oteli.

granada otelleri
Room Mate Leo

Elvira Suits *** (Puan 9.2/10, Fevkalade) – İçinde mutfağı olan bu çok modern apart otelin en büyük daireleri 95 m2 ve maksimum 6 kişilik. Konum olarak çok merkezi.

granada apart oteller
Elvira Suits

Casa Palacete 1822 **** (Puan 9.1/10, Fevkalade) – Bir tasarım harikası olan bu otel şehir merkezine sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde.

granada otel tavsiyesi
Casa Palacete 1822

Apartamentos Turísticos Mauror ** (Puan 9.8/10, Olağanüstü) – Granada’da, içinde mutfağı olan, fiyat kalite oranı en iyi olan apart otel. Konum olarak hem merkeze yakın, hem de Alhambra’ya çıkan yolun başında, yürüyerek çıkmak mümkün. 2,4,6 kişilik daireler mevcut.

Hotel Sacromonte *** (Puan 8.5/10, Çok İyi) – Katedrale yakın bir noktada ve şehir merkezinde uygun fiyatlı iyi bir 3 yıldızlı otel arıyorsanız bu otel size uyar.

Hostal Rodri ** (Puan 9.6/10, Olağanüstü) – Granada otelleri içinde en iyi / en ekonomik alternatiflerden biri. Şehir içinde gezilecek her yere yakın ve şehir merkezinde küçük, şirin, temiz ve konforlu bir guesthouse. Geleneksel tarzda bir yerde kalmak isteyenler için en güzel seçenek. Kişi başı gecelik fiyat 23 €’ya dek düşüyor.

granada ucuz otel
Hostal Rodri

Hotel Granada Center **** (Puan 9.6/10, Olağanüstü) – Granada’nın şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesindeki bu otel büyük ve konforlu 4 yıldız otel arayanlar için ideal. İndirimli dönemlerde fiyat kişi başı 26 €’ya dek düşüyor.

granada konaklama
Hotel Granada Center

Leave a Comment