Atina Apart Oteller

Last Updated on 3 April 2018 by TT

Atina Apart Oteller Tavsiyesi

Atina Apart Oteller Tavsiyesi; Atina’ya ilk defa gidiyor ve şehri ve çevresini gezmek istiyorsanız size tavsiyemiz en az 3-4 tam gününüzü bu şehre ayırmanız. Atina sadece Akropol ve tavernalardan ibaret bir şehir değil. İlk başta sevmeyebilirsiniz fakat zaman geçirdikçe bu şehri ve insanlarını çok sevecek. Atina’da klasik yerlerin dışında Kolonaki semti, Benaki Müzesi, Korint Kanalı ve Üç Adalar Turu yapmayı da unutmayın. İşte size, Atina’da konaklama için uygun fiyatlı, fiyat kalite oranı en iyi olan bir konaklama tavsiye listesi;

Minilux Apartments  (Puan 9.7, Olağanüstü) – Atina’nın İstiklal Caddesi sayılan Ermou Caddesi üzerindeki çok merkezi bir apart hotel. Konum olarak Syntagma ve Monastraki Meydanları ile Plaka bölgesi bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde. İçinde bir evde bulunan tüm eşyalar mevcut ve fiyat kişi başı minimum 50 € civarında. Akropol manzaralı boş yer bulursanız kaçırmayın.

atina merkezi oteller
Minilux Apartments

Kyma Acropolis Modern Apt 8 (Puan 9.9, Olağanüstü, Kişi başı min. 22 €) – Akropolis’e ve Plaka’ya yürüme mesafesindeki bu minimalist, modern stüdyoların 32 m2lik mutfaklı dairelerinde fiyat kişi başı 22 €’ya dek düşüyor.

atina apart oteller
Kyma Acropolis Modern Apt 8

Scale Suites (Puan 9.4 / Fevkalade) – Atina’ya yaz aylarında gelecekseniz, plaja yakın bir otelde kalarak hem yaz tatili yapabilir hem de şehri gezebilirsiniz. Daireler, 50, 100, 120 m2’den oluşuyor ve muhteşem deniz manzaralı odaları var. Fiyatlar sezona göre kişi başı 60 €’ya dek düşüyor. Otel şehir merkezine yaklaşık 25 km mesafede.

atina plaj oteli
Scale Suites

Centrotel Hotel *** (Puan 8.7, Müthiş, Kişi başı min. 18 €) – Burası bir otel. Merkeze yakın bu otel, metro istasyonuna yakın bir konumda (500 m) ve Atina’daki en iyi fiyat-kalite oranına sahip. Sezona göre fiyatlar iki kişilik odada kişi başı 18 €’ya dek düşebiliyor.

atina ucuz otel
Centrotel Hotel

In the heart of Athens (Puan 9.5 / Olağanüstü) – Burası Atina’da fiyat kalite oranı en iyi olan apart otel. İçinde ekmek kızartma makinası ve ütüye dek her ihtiyacın bulunduğu 95 m2’lik dairelerde 4 kişi kalırsanız fiyat kişi başı 12.5 €’ya dek düşüyor. Akropol ve Sintagma Meydanı 2 km mesafededir.

Atina ucuz apart otel
In the heart of Athens Apart Hotel

ApArt Suite (Puan 10 / Olağanüstü, Merkezi. Kişi başı min. 20 €) – Sintagma Meydanı’na 5-10 dakika yürüme mesafesinde. Bir süitte 4 kişiye dek kalabilirsiniz.

atina otelleri

Congierge Athens (Puan 8.9, Müthiş. Kişi başı min 40 €) – Çok merkezi konumdaki apart hotel Monastraki Meydanı ve alışveriş Caddesi Ermou’ya bir kaç dakika yürüme mesafesindedir.

Atina Merkezi Apart Oteller
Congierge Athens

Kolonaki ArtGallery Suites (Puan 9.7 / Olağanüstü) – Atina’nın Nişantaşı semti sayılan Kolonaki’deki bu apart otel, konum ve özel tasarım sevenler için ideal. Atina’nın en merkezi yeri olan Sintagma Meydanı ile Ermou Caddesine 15 dakika yürüme mesafesinde. Fiyatlar düşük sezonda kişi başı 35 €’ya dek düşebiliyor. 200 m2 lik 8 kişilik dairelere dek çeşitli alternatifler var.

atina apartlar
Kolonaki ArtGallery Suites

 

Leave a Comment