Lizbon ve Portekiz’de Türkçe Rehber

Lizbon ve Portekiz’de Türkçe Rehber

Lizbon ve Portekiz’de Türkçe Rehber; Portekiz genelinde veya Lizbon ve Porto gibi şehirlerde özel Türkçe rehber ihtiyacınız var ise bize buradan ulaşabilirisiniz. Portekiz’e yapacağınız turistik veya iş amaçlı gezilerinizde size özel rehber ile ve özel araç ile Türkçe şehir turu yapabilir çevredeki Cascais, Sintra, Estoril, Cabo de Roca, Mafra, Fatima, Coimbra, Obidos, Guimaraes, Braga gibi gezilmesi gereken büyüklü küçüklü yerlere günü-birlik veya konaklamalı turlar yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi özel programlarınızı yapabilir, dilerseniz aşağıdaki örnek programlardan örnek alabilirsiniz.

portekizve lizbon'da türkçe rehber

Örnek Gezi Programı

  • Birinci Gün; Lizbon Şehir Turu (8 saat) – Tur sırasında görülecek yerlerden bazıları; Kaşifler Anıtı, Belem Kulesi, Jeronimos Manastırı, Tarihi Alfama Semti, Rossio Meydanı, Bairro Alto Semti, Santa Justa Asansörü’ne biniş, Marques de Pompal, São Jorge Kalesi, Praça do Comércio, Milli Seramik Müzesi (akşam canli fado gecesine katılabilirsiniz).
  • İkinci Gün; Lizbon Çevresi Turu (8 saat) – Tur sırasında görülecek yerler Cascais ve Estoril sayfiye yerleşimleri, Sintra ve La Pena Sarayı ziyareti, Avrupa’nın en batı noktası olan Cabo de Roca.
lizbon'da gezilecek yerler
Sintra “La Pena Sarayı”
  • Üçüncü Gün; Lizbon’dan Porto’ya Transfer ve Yol Üzerinde Görülecek Yerler (9 saat) – Hepsinin farklı bir güzelliği ve önemi olan Portekiz’de görülmesi gereken üç yerleşim; Portekiz’in en şirin kasabalarından olan Obidos, Katolik mezhebinin ikinci önemli hac noktası sayılan Fatima ve ortaçağ şehri Coimbra..
lizbodan türkçe obidos gezisi
Obidos
  • Dördüncü Gün; Porto Şehir Turu (6 saat) – Unesco Dünya Mirası listesindeki Ribeira semti, Clerigos Kulesi, Douro Nehri,  Porto şarabı mahzenleri ve şarap tadımı, Porto Katedrali, Sao Bento Tren İstasyonu ve seramikleri, I. Louis Köprüsü, Bolsa Sarayı, Liberdade Meydanı, Douro Nehri’nde geleneksel teknelerle nehir turu.

porto'da türkçe rehber

  • Beşinci Gün; Porto Çevresi Turu (8 saat) – Bu turda gezilebilecek yerler; özel araç ile Porto şehrinin kuzeyine çıkarak, Portekiz’in eski başkenti ve Unesco Dünya Mirası Listesi’ne girmiş olan Guimaraes şehri ile yine Kuzey Portekiz’in en güzel ve büyük şehirlerinden olan Braga şehri ile Bom Jesus Kilisesi.
braga ve bom jesus kilisesi
Bom Jesus Kilisesi

Portekizi ve Lizbon’u Lizbon’da yaşayan bir Türk rehberle gezmek istiyorsanız bize yazın!

Subscribe
Notify of
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse uguztan
3 years ago

BİZE ULAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUZ Biz küçük bir grup türkçe rehberle seçecegımız yerleri gezmek istiyoruz.. (PORTEKİZ LİZBON) (ALMANYA MÜNİH BERLİN) ( KÖLN FRANKFURT GİBİ) biz sehri tanımak istiyoruz..

arzu köprülü
1 year ago

Merhaba,
Portekiz seyahatimizde aldığımız rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. Destekleriniz için çok teşekkürler.

İbrahim
2 months ago

Bu gün (13 November )için tur rehberi istiyorum

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x