Lapland Turları ve Fiyatları

Last Updated on 12 November 2021 by TT

Lapland Turları ve Fiyatları

Lapland turları ve fiyatları; Laponya’da ve Finlandiya’da Santa Claus Village / Noel Baba Köyü‘nde unutulmaz bir kış geçirmeyi hayal ediyorsanız, paket turlar ve fiyatlar aşağıdadır. Rezervasyonlar Helsinki’deki partner seyahat acentemiz tarafından yapılmakta olup, uygun fiyatları ile Lapland turlarıının dünya çapındaki tedarikçilerinden biridir. Turunuza havalimanında karşılanarak başlayacaksınız ve aşağıdaki hizmetler size özel olarak verilecektir. Bu arada, ingilizce bilmeniz, kayıt sırasında ve seyahatiniz sırasında size yardımcı olacaktır. Helsinki’li paketi satın alırsanız, Helsinki ve Talin şehir turları size özel ve Türkçe rehber eşliğinde gerçekleştirilebilir. Tur ile ilgili daha detaylı bilgi almak, özel grup fiyatlarını öğrenmek için sayfa sonundaki formu doldurunuz.

lapland turu ve fiyat

LAPLAND PAKET TURLARI VE FİYATLARI

Özel paket tur isteği, farklı kalış süreleri ve konaklama alternatifleri için de bize yazabilirsiniz. Ya da aşağıdaki hazır iki paket programı inceleyebilirsiniz. Lapland’ın olmazsa olmaz ve en tercih edilen aktiviteleri bu paketlere dahil edilmiştir.

Lapland, Rovaniemi paket turlar

1- LAPLAND TURU – 6 GECE / 7 GÜN

Aşağıdaki tur rehber eşliğinde yapılan bir grup turu değil, özel bir turdur. Rehberler size sadece aktiviteler ve şehir turları sırasında eşlik edecektir. Kayıt olmadan önce mutlaka programın detaylı içeriğini okuyunuz, emin olmadığınız noktaları sormaktan çekinmeyiniz. 

özel lapland turları, finlandiya

Tur programı ve servisler

 1. GÜN, ROVANIEMI (Lapland) – Rovaniemi Havalimanı’nda karşılama, otelinize transfer ve Scandic City Hotel ****’de geceleme.
 2. GÜN, ROVANIEMI (Lapland) – Ren geyiği çiftliği ziyareti, ren geyiği kızağı ile doğa turu, sıcak içecek ve kek ikramı, günün kalan kısmında and kar arabası safarisi ve Scandic City Hotel ****’de geceleme.
 3. GÜN, ROVANIEMI (Lapland) – 50 civarında kutup hayvanı cinsini görebileceğiniz Rauna Vahşi Yaşam Parkı‘na ziyaret ve öğle yemeği. Scandic City Hotel’de **** geceleme.
 4. GÜN, ROVANIEMI (Lapland) – Karda, husky köpek kızakları ile safari, kamp ateşi etrafında bilgilendirici sohbet, sıcak içecekler ve kek ikramı. Akşam kuzey ışıklarını görebilmek için ava çıkıyoruz. Scandic City Hotel’de **** geceleme.
 5. GÜN, ROVANIEMI (Lapland) –  Finlandiya’nın ünlü buzkıran gemileri ile buzkıran turu, sıcak içecekler, açık büfe öğlen yemeği ve ücretsiz thermal yüzme kıyafetleri. Scandic City Hotel’de **** geceleme.
 6. GÜN, SANTA CLAUS VILLAGE (Noel Baba Köyü) – Scandic City Hotel’den cam iglolarda konaklama deneyimi yaşamak için Noel Baba Köyü‘ne transfer. Öğle ve akşam yemeği. Santa’s Igloos Arctic Circle *****’da geceleme.
 7. GÜN, (servislerin sonu) – Özel şöförünüz sizi otelinizden alıp Rovaniemi havaalanına transfer yapacaktır.

özel lapland turu fiyatı

Lapland tur paketi fiyatları

 • 05 Ocak – 30 Mart arası: 2390 €, iki kişilik odada kişi başı
 • 01 Aralık – 20 Aralık: 2715 €, iki kişilik odada kişi başı

Yukarıdaki fiyatlar 1-9 kişi için geçerlidir. Kişi sayınız daha fazla ise özel grup fiyatlarını sorunuz. 

Fiyatlara dahil olan ve olmayan servisler

 • Fiyatlara dahil olanlar; Scandic City Hotel’de oda kahvaltı 5 gece konaklama, Santa’s Igloos Arctic Circle’da tam pansiyon konaklama, programda belirtilen diğer öğlen ve akşam yemekleri, ikramlar. Programda belirtilen aktiviteler ve tüm transferler.
 • Fiyatlara dahil olmayanlar; programda belirtilmemiş olan öğlen ve akşam yemekleri, uçak biletleri.

lapland turu, santa clause villlage, noel baba köyü fiyat

2- HELSINKI  + LAPLAND TURU – 6 GECE / 7 GÜN

Aşağıdaki tur rehber eşliğinde yapılan bir grup turu değil, özel bir turdur. Rehberler size sadece aktiviteler ve şehir turları sırasında eşlik edecektir. Kayıt olmadan önce mutlaka programın detaylı içeriğini okuyunuz, emin olmadığınız noktaları sormaktan çekinmeyiniz. 

Tur programı ve servisler

 1. GÜN, HELSINKI – Helsinki Havalimanı’nda karşılama ve otelinize transfer, Hotel Helsinki Glo Kluuvi  ****’da geceleme.
 2. GÜN, HELSINKI – Günübirlik Talin (Estonya) turu (Türkçe konuşan özel rehberiniz sizi karşılayacaktır). Hotel Helsinki Glo Kluuvi  ****’da geceleme.
 3. GÜN, ROVANIEMI (Lapland)Helsinki şehir turu (Türkçe konuşan özel rehberiniz ile). Lapland, Rovaniemi’ye uçmak için havaalanına transfer. Rovaniemi’de otelinize transfer. Akşam, rehberli Ice Hotel (Arctic Snow Hotel) ziyareti, akşam yemeği sonrası kuzey ışıkları avına çıkıyoruz. Scandic City Hotel ****’de geceleme.
 4. GÜN, ROVANIEMI (Lapland) – Lapland’ın muhteşem doğasında yarım günlük kar arabası turu (siz de kullanabilirsiniz). Öğleden sonra Lapland turlarının olmazsa olmazı husky köpek safarisi. Scandic City Hotel ****’de geceleme.
 5. GÜN, ROVANIEMI (Lapland) –  Buzkıran gemisi ile gemi turu, sıcak içecek ikramı ve açık büfe öğlen yemeği, ücretsiz termal yüzme kıyafetleri. Scandic City Hotel ****’de geceleme.
 6. GÜN, ROVANIEMI (Lapland)Ren geyiği çiftliği ziyareti, ren geyiği kızağı ile doğa turu, sıcak içecek ve kek ikramı ve cam iglolarda konaklama deneyimi yaşamak için Santa Clause Köyü‘ne (Noel Baba Köyü) transfer. Öğle ve akşam yemeği. Santa’s Igloos Arctic Circle *****’da geceleme.
 7. GÜN (servislerin sonu) – Özel şöförünüz sizi otelinizden alıp Rovaniemi havaalanına transfer yapacaktır.

rovaniemi noel baba köyü otel fiyatları

Helsinki + Lapland tur paketi fiyatları

 • 05 Ocak – 30 Mart arası: 2140 € iki kişilik odada kişi başı
 • 01 Aralık – 20 Aralık: 2670 € iki kişilik odada kişi başı

Yukarıdaki fiyatlar 1-9 kişi için geçerlidir. Kişi sayınız daha fazla ise özel grup fiyatlarını sorunuz. 

Fiyatlara dahil olan ve olmayan servisler

 • Fiyatlara dahil olanlar; Hotel Helsinki Glo Kluuvi’de 2 gece oda kahvaltı konaklama, Scandic City Hotel’de 3 gece oda kahvaltı konaklama, Santa’s Igloos Arctic Circle’da 1 gece tam pansiyon konaklama. Özel Türkçe rehber ile Tallinn ve Helsinki şehir turları, programda belirtilen aktiviteler ve tüm transferler.
 • Fiyatlara dahil olmayanlar; programda belirtilmemiş olan öğlen ve akşam yemekleri, uçak biletleri.

Turlarla ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve özel grup fiyatlarını öğrenmek için bize yazın;

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

This post is also available in: English Español Deutsch Français Italiano Português Magyar Svenska Nederlands Polski 日本語 한국어 简体中文 العربية Ελληνικα Čeština Română Norsk bokmål Български עברית हिन्दी Indonesia فارسی српски ไทย Ukrainian Русский

Leave a Comment