Atina’da Türkçe Rehber

Last Updated on 1 March 2024 by TT

Atina’da Türkçe Rehber

Atina’da Türkçe Rehber; Yunanistan’ın başkenti Atina’da Türkçe konuşan rehber arıyorsanız bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz. Bir şehri, tarihi, kültürü ve sosyal hayatı ile doğru tanıyabilmenin en iyi yolu şehrin yerlileri ile gezmektir. Özel gezi, iş seyahati, münferit ve grup seyahatleriniz için Atina’da yaşayan lisanslı profesyonel rehberlerden Türkçe rehberlik veya tercümanlık hizmeti alabilirsiniz. Geziniz için dilerseniz kendi tur programınızı yapabilir ya da aşağıdaki örnek programlardan faydalanabilirsiniz;

Atina'da Türkçe Rehber

Atina’da Örnek Tur Programı

Birinci Gün / Atina Şehir Turu (8 saat) – Bu tur özel araç ve Türkçe rehber eşliğinde panoramik gezi, yürüyüş, fotoğraf molaları ve müze ziyaretlerinden oluşmaktadır. Akropol ve Müzesi, Plaka’da yürüyüş turu, Monastiraki Meydanı, Sintagma Meydanı, Parlamento ve efzun askerlerinin nöbet değişim töreni, Ermou Caddesi, Antik Agora, Hephaistos Tapınağı, Attalos Stoa’sı, Zeus Tapınağı, Panathinaiko Stadyumu & Olympic Stadyum, Panaghia Kapnikarea Kilisesi, Likavitos Tepesi, Panapistimiou Caddesi, Atina Akademisi, Ulusal Kütüphanane, Cumhurbaşkanlığı Konutu, Kolonaki Semti, Benaki Müzesi, Pire Limanı, Küçük Liman ve Paşa Limanı. (Bu turun farklı versiyonları, 4 veya 8 saat için veya yürüme +toplu taşıma ile de yapılabilir).

yunanistan özel türkçe rehber

İkinci Gün / Korint Kanalı, Nafplio, Epidaurus Gezisi (8 saat) – Özel araç ile ve Türkçe konuşan kokartlı yerel rehber arkadaşımızla gerçekleştireceğiniz bu tur Moda Yarımadası üzerinde bir üçgen çiziyor. Önce dünyanın en önemli kanallarından biri olan, İyon ve Ege Denizi’ni birbirine bağlayan Korint Kanalı’nı görecek, ardından Yunanistan’ın İtalyası olarak anılan, eski başkent Naphlio şehrini gezeceğiz. Naphlio, renkli ve bozulmamış mimari yapısı, canlı sokakları, Osmanlı tarihi yapıları ve tertemiz plajları ile gerçekten güzel bir şehirdir. Ardından proporsiyonları ve akustiği ile mükemmeli yakalamış olan ünlü Epidavros Antik Yunan Tiyatrosu’nu ziyaret edecek ve Saronic Körfezi yolu ile Atina’ya dönülecektir.

atina naflio türkçe konuşan rehber

Atina’yı Atina’da yaşayan lisanslı bir rehberle gezmek için bize yazın!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

* Bu blog sitesi üzerinden seyahat acentacılığı hizmetleri verilmemektedir. Sorumluluk Reddi, Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmesi sayfamıza giderek kullanım şartlarını buradan okuyabilirsiniz.

Leave a Comment