Maldivler Su Üstü Villalar

Maldivler Su Üstü Villalar

Maldivler Su Üstü Villalar; Güney Pasifik’te ve Hint Okyanusu’nda bulunan 5000 adet su üstü villalar ve bungalovların üçte ikisi Maldiv Adaları’ndadır. Kuşkusuz Maldivler’e gidip, gerçeküstü resimleri ile herkesi büyüleyen su üstü villalardan birinde kalmak bir insanın hayatında yaşayacağı en muhteşem deneyimlerden biridir. Maldivler’deki su üzeri bungalov evlerin olduğu 80 adet otel / tatil köyü vardır. Bu tesisler genellikle sadece bu tesise ait olan tek bir ada üzerinde bulunurlar. Otellerin standardını soracak olursanız bu otellerin hepsi 5 yıldızlı değil. 4 ve 3 yıldızlı olanları da mevcut. Aşağıda Maldivler’deki su üzeri villaların standartlarına göre ortalama fiyatlarını bulabilirsiniz. Ve hemen altında da size özellikle tavsiye edeceğimiz en muhteşem su üstü bungalov villaları listeliyoruz.

  • Maldivler Ekonomik Su Üzeri Villalar; (Min. İki kişi) 190 € – 550 € arası
  • Maldivler Orta Fiyatlı Su Üzeri Villalar; (Min. İki kişi) 550 € – 900 € arası
  • Maldivler Süper Lüks Su Üstü Villalar; (Min. İki kişi) 900 € – 5000 € arası

Maldivler’de Kalınacak En Güzel Su Üstü Villaları, Bungalov Evler

Hotel Meeru Island Resort & Spa (Konum;Meerufenfushi, North Male Atoll, Kaafu Atoll, Maldivler) Meeru Island Resort Maldivler’in en büyük tatil köylerinden biridir. Sadece yetişkinler için olan ve çocuklu ailelerin de bakul edildiği iki farklı kısımdan oluşur. Su üzeri villalar kapalı özel teraslı olanlar (private oceanfront) ve iskelelerde kurulmuş olan daha açık olanlar olmak üzere iki türlüdür. Villaların dekoru şık ve rustik anlayışa sahiptir. Yerler ve tavanlar ahşap olup renkli mefruşat kullanılmıştır. Balayı süitleri iskele üzerinde değildir ve sadece tekne ile ulaşılır. Fiyatları görmek için tıklayın(Memnuniyet Oranı; 9.2/10, Fevkalade).

maldivler en güzel otel
Hotel Meeru Island Resort & Spa

Hotel Adaaran Prestige Vadoo 5***** (Konum; South Male Atoll, Kaafu Atoll, Maldivler) – Hotel Adaaran Prestige Vadoo Maldivlerdeki beş Adaran Hotel arasında en lüks olanıdır. Her biri modern biçimde tasarlanmış olan 50 adet su üstü villası vardır. Diğer bir avantajı havaalanından sürat teknesi ile sadece 15 dakikada ulaşılabilmesidir. Villaların hepsinin geniş terasları, havuzları ve en ilginci de denizdeki balıkları görebilmeniz için evin zeminleri cam kaplıdır. Balayı villalarının teras alanları daha geniştir. Japanese Villa adındaki villalar Japon usulü dekore edilmiştir. Fiyatları görmek için tıklayın(Memnuniyet Oranı; 8.5/10, Çok İyi).

Hotel Adaaran Prestige Vadoo

Hotel Coco Bodhu Hithi 5*****(Konum; North Male Atoll, Kaafu Atoll, Maldivler) – Coco Bodu Hithi’de 100 su üzeri villanın havuzu da bulunuyor. Aynı zamanda içeride ve dışarıda duş mevcut. Villaların 66 tanesi su üzerindedir. Escape Water Residences ismini taşıyan villalar en geniş villalar olup mahremiyet amacı ile farklı iskeleler üzerine kurulmuştur. Fiyatları görmek için tıklayın(Memnuniyet Oranı; 8.7/10, Müthiş).

maldivler su üstü villalar
Coco Bodhu Hithi

Hotel Dusit Thani Maldives 5***** (Konum: Baa Atoll, Maldivler) – Dusit Thani inanılmaz lüks bir tesis. Toplam 108 villanın yarısı su üzerinde bulunuyor. Canınızın sıkılmaması için günlük ücretsiz bir çok aktivite var; yoga dersleri, çocuk kulübü, şnorkel temini bunlardan bazıları. Su üstü villaların hepsinin özel havuzu mevcut ve villaların yaşam alanları çok geniş, en küçüğü 122 m2’den başlıyor. En alt kategori villalar “villa ambassadors” adı ile anılıyor. En lüks ve pahalı olanlar ise iki çok geniş yatak odalı, 560 m2 genişlikte olup bunlara rahatlıkla köşk denilebilir. Bu köşklerin özel hizmetçileri de mevcut. Fiyatları görmek için tıklayın.  (Memnuniyet Oranı; 9.3/10, Fevkalade).

maldivler en güzel su üstü villa
Dusit Thani Maldives

Hotel Taj Exotica Resort & Spa 5***** (Konum; Emboodhu Finolhu, South Male Atoll, Kaafu Atoll, Maldivler) – Bu delüks tatil köyü muhteşem yemekleri ve havalimanına sürat teknesi ile sadece 15 dakika uzaklıkta olması ile meşhurdur.  Bu oteldeki villaların hemen hemen hepsi su üstünde olup hepsinin özel hizmetçisi vardır. Villalar olkdukça geniş sayılır; ortalama 93 m2.  Tesiste Lagoon Villa modelleri dışındaki tüm villaların özel havuzu da vardır. Fiyatları görmek için tıklayın(Memnuniyet Oranı; 9.3/10, Fevkalade).

Maldivler su üstü bungalov
Taj Exotic Resort & Spa

Hotel The Sun Siyam Iru Fushi 5***** (Konum; Iru-fushi, Noonu Atoll, Maldivler) – Bu tesis Maldivliler tarafından işletilen en iyi ve en uygun fiyatlı tatil köylerinden biridir. Çoğu su üzerinde olan 221 villa ile bir çok otelden daha büyüktür. Horizon Water Villa tipleri sıcak jakuzi ve Infinity Water Villa tipleri ise özel havuzlara sahiptir. Fiyatları görmek için tıklayın(Memnuniyet Oranı; 8.9/10, Müthiş).

maldivler su üzeri bungalovlar
The Sun Siyam Iru Fushi

Centara Ras Fushi Resort & Spa 5***** (Konum; Male, North Male Atoll, Kaafu Atoll, Maldivler) – Burası 12 yaş altı çocukların kabul edilmediği bir otel. Fiyat açısından diğer beş yıldızlara göre oldukça uygun bir seçenek. Su üstü villaların şezlongu var fakat şemsiyesi yok. Gün içinde oldukça sıcak olacağını hesaba katmanız açısından önemli olabilir. Villaların bazıları (örneğin Delux Sunset Water Villas) gün batımını görebilmeleri için batı yönüne bakıyor. Fiyatları görmek için tıklayın(Memnuniyet Oranı; 8.9/10, Müthiş).

maldivler en güzel bungalovlar
Centara Ras Fushi Resort & Spa

Hotel Olhuveli Beach & Spa 4**** (Konum; South Male Atoll, Kaafu Atoll, Maldivler) – Olhuveli Beach and Spa Resort fiyatına göre oldukça iyi hizmet veren bir tesistir ve havalimanından sürat teknesi ile 45 dakikada ulaşılabilir. Bu açıdan deniz uçağı ile gidilebilen bir çok yere göre daha ekonomiktir. İki çeşit su üzeri villa kategorisi vardır; “Delux Water Villas” ve “Jacuzzi Water Villas” vardır. Villaların dokorasyonu olarak ahşap ağrlıklı ve sadedir. Fiyatları görmek için tıklayın(Memnuniyet Oranı; 8.3/10, Çok İyi).

maldivler en güzel villalar
Hotel Olhuveli Beach & Spa
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x