Londra’da Giriş Biletleri

Last Updated on 1 March 2024 by TT

Londra’da Giriş Biletleri; İngiltere ve Londra gezinizde ziyaret edilmesi gereken en önemli 6 yeri aşağıda size sıralıyoruz. Bu ziyaret noktalarına yüksek ziyaretçi talebi olduğu için bilet gişelerinde genellikle uzun bilet kuyrukları ile karşılaşabilirsiniz. Bilet sırasında beklemeden hızlıca girmek isterseniz aşağıdaki linklere tıklayarak biletinizi önceden rezerve edebilirsiniz ya da satın alabilirsiniz. Bilet satışları dünyanın en güvenli bilet satış portalı olan “getyourguide” üzerinden yapılmaktadır.

harry potter warner studio giriş bileti ücreti

 1. Hızlı giriş bileti 1 – Harry Potter Warner Bros Studyoları
 2. Hızlı giriş bileti 2 – London Eye Dönmedolabı
 3. Hızlı giriş bileti 3 – Tower of London
 4. Hızlı giriş bileti 4 – Madam Tussauds Müzesi
 5. Hızlı giriş bileti 5 – Thames Nehri Tekne Turu
 6. Hızlı giriş bileti 6 – The Shard Gözlem Platformu

londra madam tussaud müzesi giriş bileti fiyatları

Londra’da diğer turlar ve skip-the-line biletleri

londra tekne turu bilet ücreti

Londra’da giriş bileti ve tur fiyatları

Londra’da müzelere ve turistik yerlere giriş fiyatları ile rehberli tur fiyatları ingiliz poundu bazında aşağıdadır. Bu fiyatlar 2022 yılına aittir ve yıl içinde güncellemeler olabilir.

 1. Harry Potter Studios turu fiyatı, £94
 2. London Eye giriş bileti ücreti, £32,5
 3. Tower of London giriş bileti fiyatı, £29.90
 4. Madam Tussauds Müzesi giriş ücreti, £33.50
 5. Thames Nehri turu giriş bileti ücreti; £14
 6. The Shard Gözlem Platformu giriş bileti ücreti, £28

the shard ve london eye dönmedolap bilet ücreti

Giriş biletimi niçin rezerve etmeliyim?

Uzun bilet kuyruklarında bekleyip tatilden yorgun bir şekilde dönmemek için giriş biletlerinizi önceden ayarlamanız yararınıza olacaktır. Özellikle yüksek sezonlarda, özellikle de bayram günlerinde ve hafta sonlarında bir çok müzenin bilet gişesinde uzun sıralar olabilmektedir. Bu durumu öngörebilmek her zaman mümkün olamamaktadır. Bazı müzeler ise izin verilen günlük ziyaretçi sayısına bir kota koymuştur ve biletler bitebilmektedir. Bu sebeple “skip the line” veya “fast entrance” olarak bilinen ve bilet gişesinde beklemeden hızlıca girmenize olanak veren “online biletlerinizi”nizi önceden satın almanız akıllıca olacaktır. Hızı giriş biletlerinin fiyatları müzeden müzeye değişebilmektedir. Fiyatlar bazen gişe fiyatı ile aynı iken bazen de bir miktar servis ücreti ilave edilebilmektedir.

* Bu blog sitesi üzerinden seyahat acentacılığı hizmetleri verilmemektedir. Sorumluluk Reddi, Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmesi sayfamıza giderek kullanım şartlarını buradan okuyabilirsiniz.

This post is also available in: English Español Deutsch Français Italiano Português Magyar Svenska Nederlands Polski 日本語 한국어 简体中文 العربية Ελληνικα Suomi Čeština Română Norsk bokmål Български עברית हिन्दी Indonesia فارسی српски ไทย Ukrainian Albanian Català Русский Dansk Eesti Latviešu Lietuvos македонски Malti Slovenčina Slovenščina

Leave a Comment