Paris Skip The Line Bileti

Last Updated on 1 March 2024 by TT

Paris skip-the-line bileti

Paris “skip the line” Bileti; Paris son iki yıldır tarihinde görülmemiş bir turist yoğunluğu yaşıyor. Eskiden sadece Eyfel Kulesi ve Louvre Müzesi‘nde görülen uzun bilet kuyrukları artık Seine Nehri tekne turlarında, Versay Sarayı ile Disneyland girişinde de görülüyor, bekleme süreleri saatleri buluyor. Küçük bir servis ücreti ödeyerek biletinizi önceden buradan online olarak satın alırsanız sıra beklemeden hızlıca giriş yapabiliyorsunuz.

Eyfel Kulesi bilet sırası
Eyfel Kulesi bilet sırası

Hızlı giriş biletleri; Paris’te sıra beklemeden giriş biletleri

Not; biletiniz email adresinize veya telefonunuza gönderilecek ve girişte göstererek sorunsuz girebileceksiniz.  Linkteki biletlerin ve servislerin satışı ve satış sonrası yaşayacağınız sorunlar ile ilgili websitemizin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Sayfamızda sadece bu hizmetlerin tanıtımı yapılmaktadır. 

* Bu blog sitesi üzerinden seyahat acentacılığı hizmetleri verilmemektedir. Sorumluluk Reddi, Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmesi sayfamıza giderek kullanım şartlarını buradan okuyabilirsiniz.

This post is also available in: English Español Deutsch Français Italiano Português Magyar Svenska Nederlands Polski 日本語 한국어 简体中文 العربية Ελληνικα Suomi Čeština Română Norsk bokmål Български עברית हिन्दी Indonesia فارسی српски ไทย Ukrainian Albanian Català Русский Dansk Eesti Latviešu Lietuvos македонски Malti Slovenčina Slovenščina

Leave a Comment