Türk Rehber ile Louvre Müzesi

Last Updated on 1 March 2024 by TT

Türk rehber ile Louvre Müzesi

Paris Louvre Müzesi‘ni Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Flemenkçe dillerinde anlatım yapan lisanslı bir rehber eşliğinde gezmek istiyorsanız bize aşağıdaki form vasıtası ile ulaşabilir veya müzeyi buradan hızlı giriş bileti satın alarak da gezebilirsiniz. Müzeyi Türkçe konuşan profesyonel bir rehberle gezmek içinse buraya tıklayın. Louvre Müzesi konum olarak Paris’in merkezinde, Seine Nehri kenarında, Tuileries Parkı’nın yanındadır. Bu dünyaca ünlü müze Louvre Sarayı‘nın içinde kurulmuştur. Louvre Müzesi’ne metro ile gelmek istiyorsanız, ineceğiniz en yakın metro durakları Louvre Rivoli ve Palais Royal-Musée du Louvre‘dur.

 

LOUVRE MÜZESİ İÇİN BİLET MÜSAİTLİĞİNE BAKIN;

 

türk rehberle paris louvre müzesi turu

Louvre Müzesi ile birlikte yapılabilecek turlar

  1. Louvre Müzesi özel turu (3 saat, hızlı giriş ile)
  2. Louvre Müzesi ve Seine Nehri Gezisi (4 saat, hızlı giriş ile)
  3. Louvre Müzesi ve Orsay Müzesi (5 saat, hızlı giriş ile)
  4. Tam gün özel araç ile şehir turu (Louvre Müzesi’ne giriş, Eyfel Kulesi’ne çıkış ve panoramik şehir turu, hızlı giriş ile)

türk rehberle louvre paris

ezel türkçe rehberle louvre müzesi

louvre ve orsay müzesini türkçe rehberle gezin

türkçe konuşan rehberle louvre paris turu

Louvre ve Orsay Müzesi’ni özel tur ile gezmek için Türkçe ve diğer dillerde rehber talebinde bulunmak ya da bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz;

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
İsim ve Soyadı

* Bu blog sitesi üzerinden seyahat acentacılığı hizmetleri verilmemektedir. Sorumluluk Reddi, Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmesi sayfamıza giderek kullanım şartlarını buradan okuyabilirsiniz.

This post is also available in: English Español Deutsch Italiano Português Nederlands Polski 日本語 한국어 简体中文 العربية Ελληνικα Română עברית Indonesia Русский

Leave a Comment