Roma’da Sira Beklemeden Giris Biletleri

Last Updated on 1 March 2024 by TT

Roma Skip The Line Bileti

Roma skip the line bileti; Roma pandeminin de etkisi ile tarihinde görülmemiş bir yoğunluk yaşıyor. Eskiden sadece Vatikan Müzeleri‘nde görülen uzun bilet kuyrukları artık Kolezyum, Forum ve Panteon girişinde görülüyor. Bu müzelere sıra beklemeden biletinizi internet üzerinden satın alabilir, yüzlerce kişiden oluşan bilet kuyruklarında beklemeden hızlıca giriş yapabilirsiniz.

Biletlerinizi güvenli bir şekilde aşağıdaki linklerden satın alabilirsiniz.

roma'da vatican müzesi ve colosseum için skip the line biletleri

Roma’da sıra beklemeden giriş biletleri

colosseum için skip the line, hızlı giriş bileti

Not; giriş biletiniz “getyourguide” tarafından email adresinize veya telefonunuza gönderilecektir. Bu bileti girişte göstererek sorunsuz girebilirsiniz.  Linkteki biletlerin ve servislerin satışı ve satış sonrası yaşayacağınız sorunlar ile ilgili websitemizin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Sayfamızda sadece bu hizmetlerin tanıtımı yapılmaktadır. 

* Bu blog sitesi üzerinden seyahat acentacılığı hizmetleri verilmemektedir. Sorumluluk Reddi, Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmesi sayfamıza giderek kullanım şartlarını buradan okuyabilirsiniz.

This post is also available in: English Español Deutsch Français Italiano Português Magyar Svenska Nederlands Polski 日本語 한국어 简体中文 العربية Ελληνικα Suomi Čeština Română Norsk bokmål Български עברית हिन्दी Indonesia فارسی српски ไทย Ukrainian Albanian Català Русский Dansk Eesti Latviešu Lietuvos македонски Malti Slovenčina Slovenščina

Leave a Comment