Atina Ucuz Oteller Tavsiyesi

Atina Ucuz Oteller Tavsiyesi

Atina Ucuz Oteller Tavsiyesi; Atina’da merkezde ve merkeze yakın oteller arasında fiyat kalite oranı en iyi otelleri sizin için seçtik;

The Viktoria Inn (Puan 8.2 / Çok İyi, Kişi Başı Min 10 €) – Burası bir hostelde kalmak istemiyorsanız oda bazında Atina’da kalabileceğiniz en iyi – en ucuz yer. İki kişilik odada kişi başı fiyat, sezonuna göre 10 €’ya kadar düşebiliyor. Konum olarak da fiyatına göre gayet iyi sayılır; şehrin kalbi olan Syntagma Meydanı’na yürüyerek 25 dakikada ulaşabilirsiniz.

Zappion Hotel ** (Puan 8.3, Çok İyi. Kişi Başı Min. 17 €) – Burası şehir merkezine en yakın ve uygun fiyatlı olan ve aynı zamanda memnuniyet oranı da yüksek olan iki yıldızlı. Kafeleri ile ünlü şık Kolonaki semtine 10 dakika ve Syntagma Meydanı’na 15 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz. Konum olarak botanik bahçesinin arkasına düşüyor.

atina ucuz otel resimleri
Zappion Hotel

Semeli Hotel ** (Puan 8.3, Çok İyi. Kişi Başı Min. 15 €) – Atina’da, memnuniyet oranı yüksek olan en uygun fiyatlı otel burası. Syntagma’ya 3 km mesafede olmasına rağmen toplu taşıma imkanları ile şehrin her yanına rahatlıkla gidebilirsiniz.

atina ucuz konaklama tavsiye
Semeli Hotel

Centrotel Hotel *** (Puan 8.7, Müthiş, Kişi Başı Min. 18 €) – Merkeze yakın bu otel, metro istasyonuna oldukça yakın (500 m) ve üç yıldızlı oteller arasında Atina’daki en iyi fiyat-kalite oranına sahip. Sezonuna göre fiyatlar iki kişilik odada kişi başı 18 €’ya dek iniyor.

atina ucuz otel

Victory Inn ** (Puan 8.7, Müthiş. Kişi Başı Min. 20 €) – Konum olarak Syntagma Meydanı’na yaklaşık 2,7 km mesafede, isterseniz 30-35 dakika yürüyebilir, isterseniz 5 dakika yürüme mesafesindeki Victoria Metro İstasyonu’ndan şehrin her yanına rahatlıkla gidebilirsiniz.

atina ucuz konaklama
Victory Inn

Brazil Hotel ** (Puan 8.6 / Müthiş. Kişi Başı Min. 20 €) – Viktoria Metro durağına 3 dk yürüyüş mesafesinde olması sebebi ile her yere rahat ulaşabilirsiniz. Syntagma Meydanı yürüyerek 30 dk (2,5 km). Küçük ve temiz bir aile işletmesi.

atina ucuz otel tavsiyesi
Brazil Hotel

Athens Oscar Hotel *** (Puan 8.0 / Çok İyi. Kişi Başı Min. 21 €) – Büyükçe bir otel arıyorsanız burası hem uygun fiyatlı hem de Syntagma Meydanı’na 2.4 km (yürüyerek yarım saat) mesafede, üstelik tren ve metro durakları oldukça yakın. Otelin havuzu ve güzel manzaralı terası olması artısı. Bu fiyata kahvaltı da dahil.

atina ucuz oteller
Athens Oscar Hotel

Economy Hotel ** (Puan 8.3 / Çok İyi. Kişi Başı Min. 22 €) – Büyük bir iki yıldızlı otel. Aradığınız yıldız sayısından ziyade konum ve standart bir konfor ve temizlik ise bu otel gayet iyi bir alternatif. Monastiraki Meydanı, Plaka, Snytagma Meydanı ve Ermou Caddesi..hepsi 10-15 dakika yürüme mesafesinde.

atina merkezi otel tavsiyesi
Economy Hotel

Athens City Hotel ** (Puan 8.3 / Çok İyi. Kişi Başı Min. 23 €) – Bu otel yukarıdakilere göre merkezden biraz daha uzakta (yaklaşık 4 km) ve şehir merkezine yürümek için uzak bir mesafede. Fakat yakındaki metro durağından şehrin her yanına gidip gelebilirsiniz. Bu otelin avantajı yeni ve modern bir dekora sahip olması.

ucuz atina otelleri
Athens City Hotel

Bu otellerden birinde kaldıysanız siz de yorumlarınızı ve önerilerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x