Atina Ucuz Oteller Tavsiyesi

Last Updated on 2 March 2024 by TT

Atina Ucuz Oteller Tavsiyesi

Atina Ucuz Oteller Tavsiyesi; Atina’da merkezde ve merkeze yakın oteller arasında fiyat kalite oranı en iyi otelleri sizin için seçtik;

Zappion Hotel ** (Puan 8.3, Çok İyi. Kişi Başı Min. 17 €) – Burası şehir merkezine en yakın ve uygun fiyatlı olan ve aynı zamanda memnuniyet oranı da yüksek olan iki yıldızlı. Kafeleri ile ünlü şık Kolonaki semtine 10 dakika ve Syntagma Meydanı’na 15 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz. Konum olarak botanik bahçesinin arkasına düşüyor.

atina ucuz otel resimleri
Zappion Hotel

Semeli Hotel ** (Puan 8.3, Çok İyi. Kişi Başı Min. 15 €) – Atina’da, memnuniyet oranı yüksek olan en uygun fiyatlı otel burası. Syntagma’ya 3 km mesafede olmasına rağmen toplu taşıma imkanları ile şehrin her yanına rahatlıkla gidebilirsiniz.

atina ucuz konaklama tavsiye
Semeli Hotel

atina ucuz otel

Victory Inn ** (Puan 8.7, Müthiş. Kişi Başı Min. 20 €) – Konum olarak Syntagma Meydanı’na yaklaşık 2,7 km mesafede, isterseniz 30-35 dakika yürüyebilir, isterseniz 5 dakika yürüme mesafesindeki Victoria Metro İstasyonu’ndan şehrin her yanına rahatlıkla gidebilirsiniz.

atina ucuz konaklama
Victory Inn
atina ucuz oteller
Athens Oscar Hotel

Economy Hotel ** (Puan 8.3 / Çok İyi. Kişi Başı Min. 22 €) – Büyük bir iki yıldızlı otel. Aradığınız yıldız sayısından ziyade konum ve standart bir konfor ve temizlik ise bu otel gayet iyi bir alternatif. Monastiraki Meydanı, Plaka, Snytagma Meydanı ve Ermou Caddesi..hepsi 10-15 dakika yürüme mesafesinde.

atina merkezi otel tavsiyesi
Economy Hotel

Athens City Hotel ** (Puan 8.3 / Çok İyi. Kişi Başı Min. 23 €) – Bu otel yukarıdakilere göre merkezden biraz daha uzakta (yaklaşık 4 km) ve şehir merkezine yürümek için uzak bir mesafede. Fakat yakındaki metro durağından şehrin her yanına gidip gelebilirsiniz. Bu otelin avantajı yeni ve modern bir dekora sahip olması.

ucuz atina otelleri
Athens City Hotel

Bu otellerden birinde kaldıysanız siz de yorumlarınızı ve önerilerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.

* Bu blog sitesi üzerinden seyahat acentacılığı hizmetleri verilmemektedir. Sorumluluk Reddi, Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmesi sayfamıza giderek kullanım şartlarını buradan okuyabilirsiniz.

Leave a Comment