Paris’te Sıra Beklemeden Giriş Bileti

Last Updated on 1 March 2024 by TT

Paris’te Sıra Beklemeden Giriş Biletleri

Paris’te “Skip the line” biletleri; Paris pandeminin de etkisi ile tarihinde görülmemiş bir yoğunluk yaşıyor. Eskiden sadece Eyfel Kulesi ve Louvre Müzesi‘nde görülen uzun bilet kuyrukları artık Seine Nehri‘nde tur yapan teknelerde ve Versay Sarayı girişinde de görülüyor. Bu noktada müzelere hızlı giriş yapabilmek için küçük bir servis ücreti ödeyerek biletinizi önceden, internet üzerinden satın almak büyük önem taşıyor. Ancak bu şekilde yüzlerce kişiden oluşan bilet kuyruklarında beklemeden hızlıca giriş yapabilirsiniz.

Siz de aşağıdaki linklerden, biletlerinizi dünyanın en güvenli bilet satış portalı olan “getyourguide” üzerinden satın alabilirsiniz.

Paris’te sıra beklemeden giriş biletleri

Eyfel Kulesi bilet sırası

Not; biletiniz email adresinize veya telefonunuza gönderilecek ve girişte göstererek sorunsuz girebileceksiniz.  Linkteki biletlerin ve servislerin satışı ve satış sonrası yaşayacağınız sorunlar ile ilgili websitemizin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Sayfamızda sadece bu hizmetlerin tanıtımı yapılmaktadır. 

* Bu blog sitesi üzerinden seyahat acentacılığı hizmetleri verilmemektedir. Sorumluluk Reddi, Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmesi sayfamıza giderek kullanım şartlarını buradan okuyabilirsiniz.

This post is also available in: English 简体中文 العربية Čeština Български Albanian Català

Leave a Comment