Bodrum Şehir Turu

Last Updated on 24 June 2021 by TT

Bodrum Şehir Turu; Bodrum’da yarım günlük (4 veya 5 saat) veya tam günlük (7 veya 8 saat) tur yapmayı düşünüyorsanız bize buradan ulaşabilirsiniz. Klimalı özel araç ile lisanslı ve profesyonel tur rehber eşliğinde size özel tur programları için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tur içeriği olarak aşağıda önerilen paketlerden birini tercih edebilir veya size özel bir program oluşturabilirsiniz.

bodrum kalesi ve lisanslı rehber ile bodrum turları

Yarım Günlük Bodrum Şehir Turu | 4 veya 5 saatlik bu turda dilerseniz araç sizi otelinizden alabilir veya rehber ile belli bir yerde buluşabilirsiniz. Tercihinize göre, saat olarak sabah 09:00, 10:00 gibi veya öğleden sonra 15:00 gibi bir başlangıç saati uygun olabilir. Bu tur, turizm sertifikasına sahip olan, klimalı, özel bir araç ve şoför eşliğinde yapılacaktır. Turda uzun yürüyüşler yoktur fakat Bodrum Kalesi’nin bazı bölümlerinde merdiven kullanmak gerekebilecekir. Merdiven çıkamayacak kişiler için alternatif sunulabilir. Bu tur sırasında görülecek yerlerden bazıları şunlardır; Bodrum Kalesi ve Sualtı Müzesi, Mozelyum (Mausoleum), Bodrum Antik Tiyatrosu, Yel Değirmenleri ve Zeki Müren Müzesi.

bodrum turu ve mausoleum

bodrumda rehberli turlar, antik tiyatro ziyareti

bodrum kalesi ve sualtı müzesi turu

bodrum zeki müren müzesi

bodrum gastronomi turu

bodrum'da rehberli turlar

This post is also available in: English Deutsch Magyar Svenska Polski العربية Čeština Română Български فارسی српски Ukrainian Русский

Leave a Comment