Dubai Sürat Teknesi ve Mega Yat Turu

Dubai Sürat Teknesi ve Mega Yat Turu

Dubai sürat teknesi ve mega yat turu; Dubai’de yapılacak en keyifli aktivite nedir diye soracak olursanız bunlardan biri sürat teknesi turu (fiyatları görün) bir diğeri de mega lüks bir yatta kahvaltı veya akşam yemeği (fiyatları görün) yemektir.  1.5 saatlik sürat teknesi turları büyük zodyak teknelerle yapılır. Ya da bir akşam yemeğinizi Dubai panoraması eşliğinde lüks bir mega yatta alabilirsiniz. Detay öğrenmek için aşağıdaki tur çeşitlerine göz atabilirsiniz;

dubai speed boat ve katamaran turu
Dubai’de zodyak botlarla sürat teknesi turları

Dubai Sürat Teknesi ve Mega Yat Turu; bilet ve fiyatlar

Aşağıda size uygun olan tekne turlarından birini seçebilirsiniz. Tur fiyatlarını görmek ve teknelere nereden binileceğini öğrenmek için aşağıdaki linklere tıklayın. Biletleri buradan online olarak satın alabilirsiniz.

  1. Dubai Sürat Teknesi Turu (1.5 saat) (bilet fiyatı, 35,00 €)
  2. Dubai Sürat Motoru Turu 2 (1.5 hour) (bilet fiyatı, 39,55 €)
  3. Dubai Marina’dan Kahvaltı veya Akşam Yemekli Yat Turu (bilet fiyatı, 43 €)
  4. Akşam Yemekli Mega Yat Turu (bilet fiyatı, 54 €)

Mega Yat Turları

Mega yat turları aşağıdaki tarzda büyük yatlarla yapılmaktadır, (içerik ve fiyatlar).

Dubai lüks mega yatlarla tekne turu
Dubai Mega Yat

Dubai’de Motor Yat Turları

Dubai’deki motor yat turları aşağıdaki biçimde 15-20 metrelik lüks motor yatlar ile yapılmaktadır (fiyatlar ve içerik)

Dubai'de lüks motor yat ve tekne turları
Dubai’de lüks motor yat turu

Kiralık özel tekne ile sürat teknesi turu

Bu 60 dakikalık özel tur sırasında Dubai’nin en ünlü turistik yerlerini ve binalarını farklı bir perspektiften görüntüleyebilir ve fotoğraflayabilirsiniz. Tur içeriği ve fiyatları. Bu sürat teknesi turu sırasında arkadaşlarınız veya ailenizle unutulmaz bir zaman geçireceksiniz. Dilerseniz tur sırasında dalış da yapabilirsiniz. Tur sırasında kaptan, teknenin hızını istediğiniz gibi artırabilir veya azaltabilir. Tekneniz Dubai Marina’ya kadar gidecek. Burası dünyanın en yüksek ve en yüksek gökdelenlerinin bir arada bulunduğu yerdir. Ve tabii ki 7 yıldızlı Burj Al Arab Hotel ve Palmiye Adası’ndaki Atlantis Hotel’e de uğrayarak bu dünyanın en lüks otellerini daha yakından görebilirsiniz. Turun dönüşünde Burj Khalifa manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Dubai’nin gözü olarak adlandırılan El Ain Dönme Dolabı’na da hayran kalacaksınız. Teknenizin durduğu her durakta bu yerlerin farklı açılardan fotoğraflarını çekebilirsiniz. Güzergah üzerindeki yerler ilginizi çekmiyorsa kaptanınız sizi ilgi alanlarınıza göre farklı yerlere götürebilir.

dubaide özel tekne turları, tekne ve bilet fiyatları

Kiralık özel tekne ile motor yat turları

Sadece size ait özel bir tekne ile de tur yapabilirsiniz, Bu tekneler 10-15 metre boylarında olup ebatlarına bağlı olarak maksimum 20 kişiye dek misafir kabul edebilmektedir. Detay ve fiyatlar burada.

Dubai’de kaçırılmaması gereken diğer turlar ve biletler

————————————————————————————————-

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x