Dubai’de Türkçe Rehber

Last Updated on 1 March 2024 by TT

Dubai’de Türkçe Rehber

Dubai’de Türkçe Rehber; Birleşik Arap Emirlikleri’nin en turistik şehri olan Dubai’de size özel Türkçe rehber ve çeşitli rehberlik hizmetlerine ihtiyacınız var ise bize aşağıdaki form ile ulaşabilirsiniz. Dubai’de tam günlük rehberlik ücretleri 920 Dirhem civarındadır. Bu fiyata ulaşım / araç dahil değildir. Küçük veya büyük gruplar, çocuklu veya çocuksuz aileler, arkadaş grupları ve iş gezileriniz için Türkçe konuşan profesyonel bir rehber eşliğinde, size uygun olan gün ve saatlerde, özel araç ile şehir turu yapabilir, günü-birlik Abu Dhabi turuna katılabilir, 4×4 araçlarla çölde safari turu yapabilirsiniz. 

Grup turlarına katılın;

Alternatif olarak İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi belli dillerde düzenlenen grup turlarından birine katılabilirsiniz. Hatta dünyanın en güvenilir online satış sitesi olan getyourguide’dan grup olarak bilet ve hizmet satın alabilirsiniz;

dubai ve abu dabi için özel türkçe tur rehberi

Türkçe özel tur rehberi talep formu

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Dubai’de Türkçe Rehber İle Tur Önerileri

1. Gün / Dubai Şehir Turu (8 saat)

Size özel araç ve Türkçe rehberle yapacağınız bu tur panoramik Dubai turu, eski şehirde kısa bir yürüyüş turu, fotoğraf ve otantik bazı noktalarda alışveriş molalarından oluşmaktadır. Turda gezilecek ve görülecek yerler; Burj Khalifa, Dubai Mall, Dubai Akvaryum, Eski Dubai Bastakiya’da yürüyüş turu, Bur Dubai ve Deira Bölgeleri (tarihi bölgeye geleneksel teknelerle haliç üzerinden geçilecektir), tarihi Altın Çarısı “Gold Souk” ve Baharat Çarşısı “Spice Souk”, Jumeirah Camii, Şeyh Zaid Bulvarı, Jumeirah Plajı, 7 yıldızlı Burj Al Arab Oteli, Palmiye Adası ve Atlantis Hotel.

2. Gün / Çölde 4×4 Safari ve Barbekü

Rehberiniz eşliğinde 4×4 araçlar ile otelinizden veya istediğiniz bir yerden alınarak çöle yolculuk. Çöle girmeden önce araçların kumda rahat gidebilmesi için tekerleklerin havası indirilecek ve çöl kumları ve tepeleri arasında unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız (orta ve not ileri derecede bel fıtığı olanların bu tura katılması tavsiye edilmez). Çölde gün batımında eşsiz fotoğraflar çekebilir, avcı şahinlerle fotoğraf çekilebilir, deveye binebilir ve çöldeki kamp alanında barbeküye katılabilirsiniz.

dubaide türkçe turlar

3. Gün / Dubai’den Abu Dhabi Turu (10 saat)

Türkçe konuşan rehberiniz ve onun kullandığı özel aracınızla yapacağınız  bu keyifli turun 1,5 saat gidiş, 1,5 saat geliş olmak üzere 3 saati yolda geçiyor. Birleşik Arap Emirlikleri’nin ve Arap Yarımadası’nın en zengin şehri olan Abu Dhabi’de gezilecek görülecek yerler; dünyada eşi benzeri olmayan Şeyh Zaid Camii, Bani Yas Adası, Ferrari World Park, Al Hasn Kasrı, Guggenheim, Louvre Dubai gibi müzelerin bulunduğu Saadiyat Adası, bir Bedevi Köy örneği olan Heritage Village, dünyanın en lüks oteli sayılan Emirates Palace, mangrove ormanları..

dubai'den abu dabi'ye günlük özel tur
Şeyh Zaid Camii

4. Gün / Dubai Şehir Turu 2 (8 saat)

Dubai Şeyh Mohammed Sarayı, Medina Jumeirah Kompleksi, içinde kayak merkezi bulunan Emirates Mall AVM, Dubai Marina, Guiness Rekorlar Kitabı’na girmiş olan çiçek cenneti Miracle Garden ve Magical Fountain Show.

dubai'de türkçe profesyonel rehber ve gezilecek yerler
Miracle Garden

Dubai ve Abu Dhabi’yi Dubai’de yaşayan lisanslı ve Türkçe konuşan bir rehberle gezmek için bize yazın!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

* Bu blog sitesi üzerinden seyahat acentacılığı hizmetleri verilmemektedir. Sorumluluk Reddi, Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmesi sayfamıza giderek kullanım şartlarını buradan okuyabilirsiniz.

This post is also available in: English Español Deutsch Français Italiano Português Magyar Svenska Nederlands Polski 日本語 한국어 简体中文 العربية Ελληνικα Suomi Čeština Română Norsk bokmål Български עברית हिन्दी Indonesia فارسی српски ไทย Ukrainian Русский

1 thoughts on “Dubai’de Türkçe Rehber”

Leave a Comment