Madrid’de En İyi Apart Oteller ve Daireler

Madrid’de en iyi apart oteller ve daireler

Madrid’de en iyi apart oteller ve daireler; hem konforlu hem de ucuz tatil arayan aileler ya da kalabalık arkadaş grupları için en cazip konaklama şekli apart otel veya daire kiralamaktır. Madrid’de turistik konaklama olanakları Barselona kadar çeşit arzetmese de apart oteller açısından Barselona’ya göre çok daha caziptir. Çünkü Madrid’de son derece uygun fiyatlara 2,4,6 kişinin kalabileceği çok merkezi ve temiz apartlar ve daireler bulabilirsiniz. Apartların bir önemli avantajı da mutfak ve her türlü mutfak araç gereci olduğu için keyfinize göre yiyip içebilir hem de yeme içme fiyatları pahalı olduğu için tatilinizi oldukça ucuza çıkarabilirsiniz. İşte size memnuniyet oranı ve fiyat kalite oranı en yüksek olan merkezdeki Madrid apart oteller ve daireleri;

Madrid’de apart otel ve stüdyo daire tavsiyesi

Palacio ApartmentsPuan 9.0/10 (fevkalade); merkezi konumlu ve sıcak bir ev atmosferine sahip bu apart otelden Kraliyet Sarayı, Gran Via ve metro istasyonu bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde, Sol Meydanı ise 10-15 dakika.

Arenal SuitesPuan 9.2/10 (fevkalade); huzurlu ve uyumlu renklerle modern biçimde tasarlanan bu çok merkezi apart otel konum olarak Sol Meydanı’na sadece 1-2 dakika yürüme mesafesinde.

madrid kiralık daire

Apartosuites Jardines de Sabatini ***Puan 9.2/10 (fevkalade);aydınlık, ferah ve modern bu apart otelin en ilginç özelliği Kraliyet Sarayı’nın bahçelerine bakıyor olmadı. Konum olarak da oldukça merkezi olup Gran Via’ya 5 dakika, Sol Meydanı’na ise 15 dakika yürüme mesafesindedir. 

madrid merkezi apartlar

Hola MadridPuan 9.6/10 (olağanüstü); Gran Via ile Sol Meydanı arasında kalan bu apart otel her iki yere de 1-2 dakika yürüme mesafesinde. Sınırsız alışveriş ve yeme içme alternatifi ile sanat müzelerine 10-15 dakika yürüme mesafesinde. 

madrid merkezi apart
Hola Madrid

Leave a Comment