Özel turlarımı internet / Google üzerinden nasıl satarım?

Last Updated on 19 June 2021 by TT

Özel turlarımı internet / Google üzerinden nasıl satarım?

Profesyonel tur rehberi iseniz kendi turlarınızı komisyonsuz ve ücretsiz olarak buradan satışa sunabilirsiniz. Officialguides.com rehber platformuna üye olarak kendi tur programlarınızı istediğiniz dilde, aracısız olarak, direkt turistlere satabilirsiniz. Her rehberin kendi turlarını düzenleyerek, tanıtımını yapma ve satışa sunma hakkı vardır. Maalesef tur rehberleri kendi turlarını tanıtacak mecralar bulamadıkları için, genellikle seyahat acentalarına bağımlı olarak çalışmaktadır. Bu arada, tur rehberi sayısının çoğaldığını ve tüm rehberlerin seyahat acentalarından aynı derecede faydalanmasının mümkün olmadığını da eklemek gerekir. İşte bu noktada, bir çok turist için ilk başvuru kaynağı olan web siteleri devreye giriyor. Officialguides.com bu websiteleri içindeki en yenisi ve en masrafsız olanıdır. Officialguides.com, 30 farklı dilde yayın yapabildiği gibi aldığınız işlerden hiç bir komisyon da taleb etmiyor. Sitede kendi profilinizi oluşturabilir, resimlerinizi ekleyebilir, turlarınızı ve fiyatlarını detaylı bir biçimde yayımlayabilirsiniz.  Bu özelliklerinden dolayı “Officialguides.com” sayesinde tur rehberleri turlarını daha düşük bir fiyata satışa sunabilir. Siz de lisanslı bir tur rehberiyseniz ve kendi turlarınızı online olarak satmak isterseniz bu formu doldurarak üye olabilirsiniz.

Özel turlarımı internet / Google üzerinden nasıl satarım? Kokartlı rehberler için bedava, komisyonsuz tur tanıtımı

Officialguides.com platformunda profilinizi aşağıdaki dillerde yayımlayabilir, özel turlarınızı Google’da bu dillerde tanıtabilirsiniz. İspanyolca rehberlik yapıyorsanız, profiliniz ve turlarınız Google’ın İspanyolca sayfalarında, Lehçe rehberlik yapıyorsanız Lehçe sayfalarında  listelenecektir. Böylece spesifik dillerde arama yapan turistlere ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. 

Turlarınızı yayımlayabileceğiniz dillerin listesi;

This post is also available in: English Español Deutsch Français Italiano Português Magyar Polski العربية Čeština Română српски Русский

Leave a Comment